Nasze logo

Kula Ziemska
zasięg naszej wspólnoty - ponieważ modlimy się przez komunikator Skype, możesz do nas dołączyć niezależnie od miejsca gdzie jesteś.
Brewiarz jest modlitwa liturgiczną całego Kościoła, wspólną dla wszystkich narodów. Jest też symbolem różności- czy tez wielkości jaka jest nasza wspólnota.

Stopy (niekoniecznie Murzyna)
modlimy się o poszanowanie  życia ludzkiego od poczęcia do naturalnej śmierci i za Bractwo Małych Stópek. Każdy członek z natury broni życia, szczególnie nienarodzonego (słabego i bezbronnego maleństwa) zagrożonego aborcją.

Otwarty brewiarz
to chyba oczywiste, że ta książka służy do modlitwy a nie do tego by leżała na półce i zbierała kurz ;-)
 Czyste kartki symbolizują że człowiek każdego dnia uczy się odczytywać księgę swojego życia. Ukazuje nam również, że przez codzienna modlitwę każdy z nas zapisuje ją sam. Co więcej, że jesteśmy za słabi by dostrzec- co pięknego już zbudowaliśmy, dlatego też nie widzimy zapisanego tekstu..

Różaniec
 jesteśmy z pokolenia JP2. Ojciec Święty ukochał modlitwę różańcową i do niej namawiał. Za przykładem św s. Faustyny Kowalskiej chcemy zawierzać się Bożemu Miłosierdziu, dlatego różaniec jest symbolem naszej modlitwy Koronką do Bożego Miłosierdzia.