poniedziałek, 25 lipca 2011

Bóg Cię zawsze słucha...

Często modlimy się, a modlitwą jest tylko zwyczajna prośba o coś- co tak naprawdę jest nam nie potrzebne. Czasem jest tak, że nasza modlitwa jest tylko narzekaniem- a przecież nie może być zawsze kolorowo. Bóg oczekuje od nas cierpliwości, pragnie byśmy dostrzegli to co już dostaliśmy, co posiadamy i zwyczajnie podziękowali. Próbuje nas nauczyć- czego???? Dziękować- bo to nam najgorzej wychodzi, potrafimy tylko narzekać- tego On nie chce.
Kiedy rozmawiam z Bogiem, czuje się świetnie. I gdy się wsłucham, tak by moja modlitwa nie była zwykła klepaniną formułki- tylko dialogiem, czuje się najszczęśliwszą. Czuje Jego obecność w każdej minucie mojego życia. I kiedy się dziele tym doświadczeniem, na ogół słyszę, ze zwariowałam. Czy ja naprawdę zwariowałam??? Czy Jego naprawdę nie ma??

Bóg jest!!! Chce wam to dziś powiedzieć, bo jeśli Dasz Mu szanse i wysłuchasz Go, kiedy usłyszysz Jego wołanie- będziesz naprawdę wyjątkowym człowiekiem. Bóg jest cierpliwy, będzie czekał dopóki nie otworzysz Mu drzwi do swojego serca. Uwierz, ze naprawdę warto- nie masz nic do stracenia:) jedynie możesz zyskać prawdziwa miłość, osobę która nigdy Cie nie skrzywdzi i podniesie, gdy będziesz upadać. Zaufaj!!!

1 komentarz:

  1. http://tylkotocowzyciu.blogspot.com/ zapraszam do mnie ;)

    OdpowiedzUsuń