środa, 2 lutego 2011

Czynić dobro razem...

Brewiarz to nie wszystko :)...Te słowa wydają mi się trafnie określić naszą Ekipę modlitewnego BLOGA (pomysł wspólny Ania,Kamila i Ja :). Dodaję że powstał wspólnymi siłami nieprzespanej minionej nocy. Jesteśmy ukierunkowani modlitwą ww Liturgią Kościoła zwaną potocznie Brewiarzem. Łączą nas wspólne idee,ludzie za które modlimy się, szczególnie BMS i nienarodzone bezbronne małe dzieci,a w tym przewodzi nam wiara w Tego który "Do końca Nas Umiłował" i dał nam Zbawienie. Pragniemy aby każdy kto chce zasilić nasze "szeregi" umocnił i wyprosił łaski dla siebie i dla tych którzy zatracili sens życia. Kochani nie da się ukryć że modlitwa brewiarzem to dla niektórych odległy temat jak przysłowiowy "Ocean". Czemu "brewiarz to nie wszystko" bo jest modlitwa a także rozmowa o życiu,pasji..co robimy z kim i kiedy :) a także powiększa się grono przyjaciół którzy nie boją się rozmawiać o Jezusie. Zachęcamy Was abyście wpisywali się na bloga i przekazywali innym. Może ktoś podejmie te wezwanie lub podzieli się w miarę możliwości spostrzeżeniami aby dodać nam dodać trochę odwagi czy krytyki na temat naszego bloga lub inicjatywy.

3 komentarze:

 1. Najlepsza grupa;D
  W nocy podwójna siła...

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak to zawsze mawia na PJ-ocie ks.bp.Dajczak wszystkie brawa dla Jezusa:-)))))))
  To wyglądało w ten sposób,że ja do Kamili wyjechałam z propozycją,abyśmy zorganizowały wspólnymi siłami na skaypie grupę modlitwy brewiarzowej.
  Kamila odpisała mi jasne,że tak.Wchodzę w to.Za chwili Kamila piszę mi,że pracuje właśnie nad blogiem modlitwy brewiarzowej i że właśnie konsultuje tą sprawę z Ojcem Mikołajem-Pallottynem z Częstochowy.
  Zaczęliśmy od wspólnej wieczornej komplety poprzez skaypa.
  Potem na 2 dzień połączyliśmy się poprzez skeypa na wspólną modlitwę brewiarzową na nieszpory i kompletę.
  To była właśnie ta sławna nieprzespana noc do 4.15 rano,gdy Ojciec Mikołaj,Kamila i ja siedzieliśmy na necie i wspólnymi siłami pracowaliśmy nad naszym blogiem i jego wyglądem,aby wszystko na nim grało i w miarę wyglądało.
  Bogu niech będą dzięki za tą stronkę,za naszą ekipę i za naszą wspólnotę brewiarzową poprzez skeypa.Z każdym dniem teraz jest nas na skeypie na połączeniu konferencyjnym coraz więcej osób i wspólnie się modlimy liturgią godzin.A potem rozmowy o codziennej prozie naszego ludzkiego życia.
  Pan Bóg jest niesamowity w swojej wspaniałości i wielkości,że posługuje się tak słabymi i grzesznymi osobami jak my.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystie Brawa Dla Jezusa
  Wszystie Brawa Dla Jezusa
  Wszystie Brawa Dla Jezusa
  Wszystie Brawa Dla Jezusa
  Wszystie Brawa Dla Jezusa
  Wszystie Brawa Dla Jezusa
  Wszystie Brawa Dla Jezusa
  Wszystie Brawa Dla Jezusa
  Wszystie Brawa Dla Jezusa
  Wszystie Brawa Dla Jezusa
  Wszystie Brawa Dla Jezusa
  Wszystie Brawa Dla Jezusa

  OdpowiedzUsuń